ЛюдинаНаука

Вчені з’ясували, до чого призводить недостатнє пиття води у літньому віці

Американські вчені провели дослідження і з’ясували, до чого призводить недостатнє пиття води у літньому віці. Це робить організм людей менш захищеним проти багатьох хвороб.

Головною проблемою в цій сфері є те, що не існує так званий «золотий стандарт». Зазвичай люди дуже недооцінюють наслідки недотримання питного режиму і це призводить до серйозних проблем зі здоров’ям. Вчені відзначають, навіть лікарі не до кінця знають, скільки конкретно води необхідно випивати протягом дня.

Для вирішення цього питання американські дослідники сконцентрували свою увагу на тій групі людей, хто найбільше страждає від зневоднення, – старших людей. Вони вивчили 53 людини у віці від 65 років і старше, результати виявилися ще більш серйозними, ніж припускали вчені.

Найбільше зневоднення організму відбувається вранці, а протягом дня ситуація стає кращою, але не значно. Літні люди, що вживають недостатню кількість води, виявилися більш схильними до негативного впливаю бактерій і вірусів. Ця група була схильною до захворювання сечовивідних шляхів, пневмонії і більш простих респіраторних захворювань. Вчені відзначають, недотримання питного режиму впливає також і на сам процес одужання.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button