Людина

Експерти розповіли про несподівані зміни в тілі під час сексу

Під час занять сексом, як стверджують дослідники, з тілами коханців відбуваються дивні зміни. Експерти розповіли про найнесподіваніші з них, включаючи закладеність носа і чхання.

Як з’ясували вчені з США, під час любовних ігор у партнерів розширюються зіниці. Секс може викликати навіть тимчасову втрату зору, особливо у чоловіків, які затримують дихання перед оргазмом в спробі відтягнути момент еякуляції. Статевий акт провокує підвищення тиску, що іноді веде до розриву дрібних капілярів в очах. Деякі зміни під час сексу спостерігаються і в області носа. При оргазмі загострюється нюх, що допомагає вловити запах феромонів партнера, а також спровокувати запалення слизової оболонки, викликавши закладеність і напад чхання.

Відчуття блаженства експерти пов’язують із взаємодією нервів тіла з центрами задоволення мозку. У цей момент, як показує дослідження, у жінок підвищується занепокоєння і страх, що може збільшитися об’єм грудей до 25% із-за розширення судин в тканинах молочних залоз. При наростальному збудженні у коханців частішає дихання і серцебиття. Всі ці фактори не пов’язані з фізичним навантаженням під час сексу, порівнянного з помірним тренуванням, а з сигналами нервової системи.

Наближаючись до оргазму при статевому акті, партнери напружують м’язи: чоловіки – в області таза і сідниць, а жінки – пальці на ногах, що може викликати судоми. Згідно з дослідженням за участю понад 1500 представників сильної статі, під час любовних ігор спостерігається збільшення пеніса і яєчок. Чоловік цього не помічає, бо вони втягуються в пах, щоб наблизити сперматозоїди до кінця статевого члена. При заняттях сексом у жінок збільшується піхва і інші частини інтимного місця через приплив крові. Однак ближче до кульмінації клітор ховається. Тіло людини, що відчуває оргазм, може вкриватися «гусячою шкірою» від сильних емоцій.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button