Наука

Названі 8 хвороб, від яких захистить шоколад

Вживання шоколаду, стверджують фахівці, може захистити людський організм від цілого набору захворювань або порушень. Втім, подібним ефектом володіють тільки гіркий і чорний шоколад. Існує, приміром, 8 хвороб, від яких цей продукт захищає найкраще.

Так, зазначається, що вживати шоколад дуже важливо з настанням осіннього сезону, оскільки в цей період він захистить людину від хандри і депресії. Давно відомо, що шоколад сприяє виробленню ендорфіну, який заведено називати «гормоном щастя», одночасно знижуючи рівень стресового гормону кортизолу. Але найголовніше, шоколад, як з’ясувалося, здатний забезпечити ефективний захист від інфаркту та інсульту. Завдяки високому вмісту в цьому продукті флавоноїдів, він сприяє оздоровленню судин і покращує кровообіг головного мозку. Цей ефект, підкреслюють експерти, було доведено експериментальним шляхом.

Крім того, обмежене споживання шоколаду забезпечує організму ще і високий ступінь захисту від розвитку цукрового діабету, оскільки речовини, які містяться в його складі сприяють нормалізації роботи підшлункової залози. А ось вченим з Іспанії вдалося з’ясувати, що темний шоколад також буде вельми корисний при різноманітних захворюваннях печінки. Ці солодощі багаті на антиоксиданти, які знижують рівень ушкодження клітин печінки і запобігають різким перепадам тиску в судинах цього органу.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments