Людина

Названі чотири ключа до емоційного благополуччя

Невролог Річард Девідсон назвав методики, які ведуть до емоційного благополуччя. Експерт заявив, що існує чотири простих ключів, дозволяють людині досягти стану щастя і усвідомленого життя.

Перший з них – це регулярна медитація. Вона дозволяє людині краще усвідомлювати свій власний стан, емоції і переживання. Все це допомагає їй краще розібратися в самому собі та знайти відповіді на багато питань, що цікавили її. Також це допомагає вибрати правильні пріоритети діяльності, не витрачати час на дрібниці і займатися тим, чим насправді хочеться.

Наступний ключ до емоційного благополуччя полягає у розвитку позитивного світогляду. Воно дозволяє людині акцентувати свою увагу на хороших аспектах свого життя і ігнорувати всі неприємності й переживання. Формування такого мислення вимагає часу, але результат окупить всі зусилля.

Ще один ключ до емоційного благополуччя – це фокусування на «тут і зараз». Нейробіолог зазначає, що мозок людини не може концентруватися одночасно на безлічі речей, тому йому краще виконувати лише кілька завдань за раз. В такому випадку він менше втомлюється і показує більш високі результати.

Остання порада від експерта полягає в розвитку душевної щедрості. Людині потрібно вміти щиро радіти досягненням інших, а не випробовувати в таких ситуаціях заздрість, гнів і гіркоту.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button