Людина

Мета і сенс життя подовжують його

Учені всього світу вже багато століть б’ються над тим, як продовжити людське життя. Між тим британські та американські дослідники встановили, що усвідомлення мети і сенсу життя продовжує її в тій же мірі, в якій і рівень добробуту людей впливає на тривалість їхнього життя.

09-11-14-foto-cikavosti550x397-1

Дослідники з Університетського коледжу Лондона у співпраці з колегами з американських Прінстонського університету і Університету штату Нью-Йорк в Стоуні-Брук спробували з’ясувати, що дозволяє людині прожити більш довге життя, пише Medical News Today.

Попередні дослідження вказували на те, що позитивний життєвий настрій позитивно впливає на тривалість життя. Крім того, позитивне підсвідоме мислення покращує фізичні функції організму у літніх людей.

В ході останнього дослідження, яке очолив професор Ендрю Степто, директор інституту епідеміології та охорони здоров’я Університетського коледжу Лондона, вчені використовували спеціальні опитувальники, щоб виміряти у людей, які беруть участь в експерименті їх тип добробуту, пов’язаний з усвідомленням мети і свідомості життя, пише видання.

Читайте також: А на що ти витрачаєш своє життя? (інфографіка)

У дослідженні взяли участь більше 9 тис. британців у віці близько 65 років. Їх розділили на дві групи в залежності від типу їхнього добробуту: до першої увійшли люди з низьким показником, в другу – з високим. Далі пішов період спостережень, який тривав 8,5 років.

Після закінчення експерименту вчені встановили, що літні люди, чий добробут і висока ступінь осмисленості їхнього життя, мотивація і амбітні цілі були на високому рівні – вмирали за час спостережень на 30% рідше і в середньому прожили на 2 роки довше, ніж тих, хто потрапив в другу групу.

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button