Людина

Названі два продукти, які краще не давати дітям до двох років

Фахівці американського ЦКПЗ провели ретельний аналіз даних про раціон харчування тисячі дітей у віці від 6 до 23 місяців і прийшли до висновку про те, що батьки нерідко дають малюкам два продукти, від вживання яких краще всього відмовитися до 2 років. Мова йде про фруктові соки і солодкі йогурти.

Як стверджують автори цього дослідження, наукою давно доведено, що основи правильного харчування закладаються ще в дитячому віці, а після мають серйозний вплив на смакові пристрасті людини у дорослому житті. Провівши аналіз зібраних даних, фахівці встановили, що діти у віці 6-11 місяців отримують від своїх батьків близько чайної ложки доданого до раціону цукру на добу. А діти у віці 12-23 місяців – від двох до шести чайних ложок цукру. Як з’ясувалося, головним джерелом глюкози, що надходить в організм маленьких дітей в таких шкідливих кількостях, є фруктові соки і солодкі йогурти.

Спираючись на результати цього дослідження, фахівці Центру з контролю і профілактики захворювань МОЗ США відзначають, що батькам краще утриматися від того, щоб пропонувати своїм малюкам фруктові соки і солодкі йогурти до того моменту, поки діти не досягнуть хоча б 2-річного віку.

У зв’язку з цим вчені нагадують, що надлишок солодкого в раціоні дитини може стати причиною не тільки карієсу і зайвої ваги, але ще і розвитку астми і гіпертонії в майбутньому.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button