Людина

Названі головні симптоми депресії у чоловіків

Депресія є прихованим розладом, що не можна розрізнити з першого погляду. Психологи назвали головні симптоми, що спостерігаються у чоловіків.

Вчені провели загальнонаціональне опитування у Великобританії, за результатами якого більш ніж половина чоловіків зізналися в тому, що неохоче розповідають про свої переживання із-за загрози маскулінному образу. Психологи вважають подібний феномен небезпечним для психічного здоров’я, який часто проявляється у вигляді депресії. Родичам рекомендується звернути увагу на різкі зміни в поведінку близької людини, що можна назвати одним з головних симптомів розладу. Повторювані або безцільні дії теж повинні насторожити сім’ю.

Іншою ознакою називають бажання хворого усамітнитися і припинити будь-яке спілкування з друзями чи коханими. Саморуйнування також властиво тим, хто страждає від депресії, що виражається в алкоголізмі, надмірному курінні або тягою до небезпек. Сигналом про наявність хвороби може послужити і відсутність інтересу до раніше улюбленої справи, і загальна апатичність. Це сприяє неуважності і поганому настрою, які згодом замінюються великим апетитом і коливаннями у вазі. Нарешті, про депресію говорить погана гігієна, небажання голитися або відвідувати перукаря. Бажано визначити ці симптоми на ранній стадії для більш ефективного лікування з психотерапевтом.

Кнопка «Наверх»