Людина

Помірне вживання пива знижує ризик серцевого нападу у жінок

Вчені з Університету Гетеборга у Швеції не рекомендують жінкам зловживати спиртним, так як нове дослідження показало, що помірне вживання пива здатне знизити ризик виникнення серцевого нападу.

af0394693747c998a454d0bdece9dead

Фахівці вивчали 1500 жінок протягом майже 50 років. На кінець дослідження жінкам було від 70 до 92 років. Отримані результати виявили статистично значущий зв’язок між високим споживанням спиртних напоїв (визначається як більш часте, ніж 1 або 2 рази в місяць) і майже на 50% більш високий ризик померти від раку в порівнянні з тими, хто п’є менш часто.

Було також встановлено, що жінки, які повідомили, що вони пили пиво 1-2 рази в тиждень або 1-2 рази на місяць, мали на 30% нижчий ризик серцевого нападу, ніж жінки, які пили пиво кілька разів на тиждень/день або не пили пиво взагалі. Таким чином, помірне вживання пива, схоже, захищає жінок від серцевих нападів, кажуть фахівці.

У той же час вченим не вдалося виявити, що помірне вживання вина буде робити такий же сприятливий вплив, тому їх результати також мають бути підтверджені в ході подальших випробувань.

Натхнення: healthvesti.com

Кнопка «Наверх»