Людина

Названі продукти для збереження пружності грудей

Будь-яка жінка мріє зберегти пружність грудей до похилого віку, не вдаючись до допомоги пластичних хірургів. Мамологи назвали продукти, здатні зберегти бюст від «в’янення».

Фахівці стверджують, жінці, яка замітила зміни у розмірі та формі грудей не в кращу сторону, не обов’язково лягати «під ніж», досить переглянути свій щоденний раціон. Правильне харчування допоможе підтримувати обсяг жирового прошарку там, де необхідно. Мамологи рекомендують вживати горіхи, насичені цінними мінералами, амінокислотами і вітамінами. Для жіночого здоров’я і краси корисно через день з’їдати по жмені ядер.

Підвищення лібідо і підтримки організму в тонусі сприяють шавлія, кориця, розмарин, кмин, аніс, куркума, кріп. Жителі східних країн використовують дані спеції як афродизіаки. Не менш корисний для збереження пружності молочних залоз виноград темних сортів. Продукт містить біофлавоноїди, мінерали і вітаміни, що перешкоджають в’янення грудей. Червоний виноград, збагачений антиоксидантами, уповільнює старіння організму.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button