Наука

Названі свідчення того, що вчені давно готуються до апокаліпсису

Названі свідчення того, що вчені давно готуються до апокаліпсиса. Вони заготовляють бактерії, їжу та будують притулку, опрацьовують можливі сценарії, які загрожують людству загибеллю.

На початку 2000-х років фахівці зайнялися будівництвом сховища насіння, яке можна було б використовувати для того, щоб відновити земну флору після глобальної катастрофи. У Норвегії створили своєрідний банк, в якому на 130-метровій глибині під шаром вічної мерзлоти зберігаються зразки безлічі рослин. Три рази в рік представники будь-якої країни можуть поповнити запаси унікальними видами зі своїх територій.

Діяльність людини негативно вплинула на тваринний світ в останні 500-600 років. Це спричинило вимирання сотень видів. Для того, щоб після глобальної катастрофи можна було відновити популяцію фауни, була створена колекція 10 000 заморожених клітин рідкісних і вимирущих особин.

Великі держави подбали про те, щоб врятувати населення від неминучої загибелі від голоду. Фахівці заготовили запаси їжі на перший час, щоб знайти способи харчуватися в нових умовах. Це консерви, зерно і сублімовані пакети.

Існують також банки ДНК, де зберігаються зразки корисних бактерій, що населяють організм людини сьогодні. В даний момент з-за екологічної ситуації та використання антибіотиків мікрофлора людини піддалася істотним змінам. Після глобальної катастрофи і зовсім може порушиться баланс, а людство ризикує загинути від найпростішої інфекції.

Вчені працюють над розробкою їжі, яку можна буде вирощувати без сонячного світла. Це дозволить людям вижити в тому випадку, якщо сонце сховається за хмарами пилу або попелу. Такий варіант розвитку подій можливий при падінні великого метеорита або через виверження величезного вулкана. У деяких країнах обов’язковою умовою для будівництва є організація бомбосховищ. Для багатіїв існують окремі комфортні бункери, щоб вони не міняли свій спосіб життя.

У великих державах створені запаси вакцин від усіх хвороб, навіть тих, що були переможені в минулому. Фахівці заготовили антибіотики та інші медикаменти на будь-який випадок. У разі біологічної загрози, на думку експертів, найкраще рятуватися у малонаселених районах та на території, оточеною водою. Найкомфортніше можна перенести атаку модифікованих вірусів у Новій Зеландії, Австралії та Ісландії. Крім необхідних для виживання об’єктів Microsoft Білл Гейтс заготовили вихідні коди всіх важливих додатків. Вони надійно заховані і дозволять відновити за короткий час.

Лінгвісти теж готуються до апокаліпсиса. Вони записали вмираючі мови для нащадків. Цей матеріал має велику культурну цінність, він допоможе відродити традиції народів. Підготовка до катастрофи у деяких людей прийняла форму своєрідного хобі. Вони називають себе сурвівалистами. Такі особи збирають запаси продуктів, вчаться захищатися за допомогою зброї, будують притулки.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button