Людина

Вчені: Поворот голови під час поцілунку розповість про справжні почуття

Канадські вчені вважають, що поцілунок може розповісти багато про що, зокрема, поворот голови під час поцілунку коханої людини або близького друга. Під час свого дослідження фахівці вивчали фотографії пар, які цілуються, що взяли в соціальних мережах.

У ході свого дослідження фахівці з Університету Саскачевану, професор Дженніфер Седжевік і її асистент Лорін Еліас, розглядали не тільки поцілунок між чоловіком і дружиною, а також поцілунки батька з донькою або сином, матері з дочкою або сином. Як з’ясувалося, під час поцілунку певної людини, люди повертають голову або праворуч, або ліворуч. Дослідження показало, що людина, яка цілує свого партнера, в 80% випадків повертає голову в праву сторону, а дітей, родичів або друзів – у ліву.

Вчені порівняли таку поведінку з тим, яка частина мозку активізуються перед поцілунком. Так, закохані асоціюють поцілунок з задоволенням, отже, у них активізується ліва частина головного мозку. Родичі ж, відчуваючи платонічні почуття, здатні цілувати близьких або друзів в праву щоку. Фахівці також припустили, що поворот голови може бути пов’язаний з набутою латеральною поведінкою. Відзначається, що більшість батьків заколисуючи дитину, тримають його на лівій руці, отже, голова також повертається в ліву сторону і під час поцілунку активізується права частина головного мозку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button