Різні цікавинки

Які навушники Monster Beats найкращі?

Є таке відоме прислів’я, яке добре показує неоднозначність відповіді на це питання: на смак і колір товариша немає. Тому для того, щоб вам легше було здійснити вибір навушників, нижче для вас представлені описи і характеристики моделей Monster Beats.

28-05-15-foto-600x375-1

New Beats Tour

Навушники New Beats Tour – нова модель, яка вже встигла підкорити тих, хто любить слухати музику. Модель, зроблена у відповідності з останніми технологічними досягненнями. Динамік у них широкосмуговий полегшений, є покриття роз’ємів штучною позолотою, яке дозволяє прослуховувати спотворений звуковий сигнал, в комплекті до них ідуть вкладиші, що виробляють чудову шумоізоляцію. Патентований плетений кабель виключає навіть незначні перешкоди при відтворенні звуку. Він ексклюзивний, тому у інших моделей не зустрічається.

Monster Beats Studio

Це найпопулярніші http://www.e-katalog.ru/, які мають всі основні параметри якості: великі динаміки, відтворення звуку без перешкод, повну шумоізоляцію. Ця модель виділяється стильним дизайном, елегантною формою, комфортною посадкою. Вас порадує прекрасна якість звуку, так що справжні меломани будуть задоволені. У цих навушниках ви зможете прослуховувати улюблені треки, не заважаючи оточуючим займатися своїми справами, а вони, відповідно, не будуть заважати вам насолоджуватися музикою.

Monster Beats Solo HD

Відмітна особливість Monster Beats Solo HD – динаміки з рухомими котушками. Серед переваг цієї моделі можна виділити:

  • чітке звучання,
  • широкий діапазон частот, які можуть відтворюватися,
  • багатофункціональність,
  • компактність конструкції,
  • легка вага, що зручно для транспортування,
  • зручне розташування пульта контролю на кабелі,
  • оригінальний дизайн.

Також у них є така корисна функція, як використання в якості гарнітури. Інноваційна технологія називається ControlTalk і дозволяє користувачеві відповісти на дзвінок мобільного телефону, автоматично припиняючи музику. Це дуже зручно, коли ви йдете по вулиці або, наприклад, займаєтеся спортом.

Beats mixr black by David Guetta

Це не просто популярні навушники, це найкращі навушники в своєму класі. Beats mixr black створювалися спільно з електронщиками, дизайнерами і конструкторами одним з безпосередніх споживачів якісної продукції Monster Beats – ді-джеєм David Guetta. Відмінні особливості: складна конструкція дозволяє компактно носити їх в сумці або в кишені, а повертаючі чашки роблять зручним прослуховування музики, якщо вас часто відволікають сторонні звуки, також у цієї моделі чудова двостороння звукоізоляція.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button