Здоров'я

Місце зберігання продуктів харчування впливає на ризик розвитку ожиріння

Згідно інформації, отриманої від наукових працівників, результати лабораторних випробувань опубліковані в виданні під назвою International Journal of Obesity.

c7b5f8e4d69f8a0d03000bb82760b437

За словами авторів дослідження, їм вдалося вивчити залежність розвитку ожиріння і місця розташування продуктів харчування. З’ясувалося, що ризик виникнення надлишкової маси тіла пов’язаний з процесом зберігання їжі. За словами фахівців, в ході здійснення проекту, медики задіяли 100 респондентів. Слід зауважити, що половина з них мала порушення обміну речовин, а інші добровольці перебували в хорошій фізичній формі.

Перед початком здійснення випробувань медики проаналізували планування будинку кожного з учасників, крім того, дослідники вивчали місця, в яких люди зберігають продукти харчування. Після цього, протягом 2 тижнів автори наукових проектів спостерігали за всіма добровольцями, фіксуючі, таким чином, кількість споживаних калорій, ступінь фізичного навантаження, а також суму матеріальних засобів, витрачених на товар.

Читайте також: 

З’ясувалося, що люди, які мають проблеми із зайвою вагою, зберігають продукти харчування в легкодоступних місцях, що спрощує можливість проникнення людини до вживання харчових інгредієнтів. Все це відбивається на майбутній масі тіла чоловіків і жінок.

Натхнення: http://healthvesti.com/


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button