Технології

Невловимий гаманець навчить вас економити гроші

Японці, мабуть, одна з найбільш дивних націй на нашій планеті. Вони читають виключно мангу, днями безперервно дивляться аніме, ніколи не розлучаються з кишеньковими ігровими консолями, а японські телешоу за рівнем божевілля знаходяться десь за межею добра і зла. Ще Японія славиться тим, що в цій країні досить часто винаходять різні незвичайні речі і гаджети, які викликають легке нерозуміння з боку мешканців інших країн. Про один такий винахід ми сьогодні і поговоримо.

Невловимий гаманець навчить вас економити гроші

Проблема марнотратства знайома багатьом. Деякі просто не вміють економити або збирати гроші. Запримітив щось привабливе в магазині, піддався секундному пориву і одразу ж купив. А потім, через день- два, ти починаєш усвідомлювати, що річ ця тобі зовсім не потрібна, а гроші можна було використовувати куди більш ефективним способом.

З кожним днем кількість шопоголіків у світі тільки зростає. Жінки влаштовують цілі хрестові походи по магазинах, спускаючи величезні суми на різні дрібнички і одяг, який вони ніколи не стануть носити. Сучасні чоловіки теж схильні до цієї пандемії, адже сучасний світ диктує нам виключно споживчий спосіб життя. І від цього, на жаль, захистити себе дуже важко.

Невловимий гаманець навчить вас економити гроші

Якщо сила волі людині дозволяє їй вчасно зупинитися і не витратити останні заощадження на непотрібну річ – це добре. Але що їй робити, якщо бажання просадити зарплату в перший же день після її отримання набагато сильніше її самої? На допомогу таким людям приходить гаманець Living Wallet, створений японськими винахідниками.

Цей «розумний гаманець» здатний синхронізуватися з вашим смартфоном за допомогою спеціального додатку. Ви самі вибираєте один з декількох доступних режимів роботи гаманця, після чого він невблаганно виконує отриману команду.

Перший режим економії грошей змусить гаманець тікати від вас, коли ви потягнетеся за ним. Зрозуміло, зроблено це більше для сміху, а не для того, щоб ви дійсно не змогли його зловити. Швидше за все, тут робився розрахунок на те, щоб ненав’язливо нагадати людині: все, досить, зупинись. Якщо навіть ваш гаманець намагається від вас сховатися – це дійсно тривожний знак.

Другий режим економії вже більше прямолінійний. Коли ви відкриваєте свій гаманець, намагаючись витратити певну суму грошей на чергову непотрібну вам річ, Living Wallet починає голосно волати: «Ні! Не чіпай мене! Закрий і поклади на місце! ». Дуже може бути, що гаманцю дійсно вдасться доволатися до голосу вашого розуму і врятувати свого господаря від нерозумних витрат.

Невловимий гаманець навчить вас економити гроші

Третій режим економії – найбільш ефективний. Коли ви в черговий раз полізете за своїми грошима, гаманець просто подзвонить вашій матусі (або будь-якому іншому родичеві на ваш вибір) і повідомить їй про те, що ви знову хочете витратити всі свої заощадження. Нотації близької людини цілком можуть надоумити навіть самого упертого шопоголіка.

Четвертий режим – це справжнє випробування вашої сили волі. У цьому режимі гаманець намагається наздогнати вас, програє симфонію Бетховена і вмовляє вас купити новий Smart TV з величезним екраном, новий MacBook, iPhone і Playstation 4. Дійсно, серйозне випробування для психіки. Але одночасно з цим і відмінний тренажер вашої витримки і самоконтролю.

[youtube]8RivdrGJslw[/youtube]

Якими б смішними і безглуздими нам не здавалися часом винаходи японських інженерів, з ними в цьому світі однозначно живеться набагато веселіше. І хоч цей гаманець навряд чи претендує на серйозне наукове досягнення чи прорив у робототехніці, він вже був номінований на премію Yahoo! Japan Creative Award 2013 року. Побажаємо удачі його творцям і будемо чекати від них нових веселих гаджетів.

Натхнення: hi-news.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button