Людина

Японська молодь не займається сексом

Японська молодь втрачає інтерес до сексу, такі невтішні висновки нових досліджень вчених.

Опитування, проведене Японською Асоціацією зі статевого виховання, включало питання про сексуальні звички молодих людей і практики знайомства. У результаті аналізу було виявлено, що майже 40 % жінок залишаються незайманими.

Японська молодь не займається сексом

За даними Національного Інституту населення і досліджень соціального забезпечення, 61 % чоловіків і 49 % жінок у віці від 18 до 34 років не перебувають в сексуальних відносинах, в порівнянні з 10 % молодих людей п’ять років тому.

Молоді японці і японки добровільно відмовляються від інтимної близькості, посилаючись на те, що це справа надто енергоємна і емоційно витратна. Молоді люди кажуть, що доглядати за дівчиною – заняття довге і клопітне, а результат здатний розчарувати і надовго залишити неприємний осад. Більше того, вони вважають, що витрачати на подругу гроші, сподіваючись на відплату в спальні, неетично. У той же час дівчата не хочуть повністю залежати від чоловіків.

Більше того, фахівці підкреслюють, що ставлення до сексу відбивається і на ставленні до грошей. Сьогодні молодь не особливо цікавиться грошима і кар’єрою. Вся справа в економічній нестабільності, яка пов’язана з відсутністю перспективних вакансій для початківців фахівців. На сексуальне життя також погано впливає випромінювання мобільних телефонів.

Автори роботи відзначають, що 30 % молодих людей поводяться в особистому житті абсолютно безініціативно, не проявляючи інтересу до знайомств з дівчатами. Вони готові обмежитися лише дружніми відносинами. Та й потім з такою культурою споживання порнографії, як у Японії, коли певні журнали і комікси продаються мало не на кожному кроці, можна дозволити собі відмовитися від справжньої партнерки, підкреслюють соціологи.

Не менш тривожним є і зростання числа подружніх пар (51%), які не займаються сексом більше місяця.

“Не дивно, що народжуваність в Японії падає», – зазначає автор роботи. ” У поєднанні зі зростанням чисельності літніх людей цей перекіс у структурі населення становить серйозну проблему”.

Натхнення: www.medlinks.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button