Людина

Невролог назвав способи зниження негативного впливу ТБ на мозок

Американський невролог Рендалл Райт назвав методики зниження негативного впливу ТБ на мозок і здоров’я людини. Фахівець радить людям влаштовувати прогулянки перед переглядом фільмів і серіалів, робити невеликі зарядки і відмовлятися від шкідливої їжі.

Багато досліджень свідчать про те, що тривалий перегляд ТБ має істотний негативний вплив на здоров’я всього організму. Це пов’язано з сидячим положенням і відсутністю активності м’язів. З-за цього багато процесів починають порушуватися або зовсім припиняються, найголовніший з них – це створення нових клітин. Найбільш активно вона відбувається під час фізичних вправ.

Саме тому невролог радить людям скорочувати час, проведений навпаки ТБ. Фахівець вважає, що потрібно встановлювати чітку тривалість «сеансів», а перед ними здійснювати тривалі прогулянки на свіжому повітрі. Також можна вставати і 5-10 хвилин дивитися фільм стоячи або замінити цей час невеличкою розминкою.

Ще один важливий аспект тривалого перебування навпаки ТБ – це харчування. З-за такого стану людина не може повноцінно їсти, з-за чого вона змушена вдаватися до закусок, багато з яких є шкідливими для організму. Саме тому лікар радить людям заздалегідь готуватися і мати деяку корисну їжу, зручну для споживання в цій ситуації. Відмінно підійдуть фрукти, овочі, ягоди, горіхи, хумус і соєві боби.

Кнопка «Наверх»
Закрыть