Людина

Експерти дали поради, як зустріти зиму і не захворіти

Наприкінці осені існує максимальний ризик захворювання застудою. Експерти дали корисні поради, як зустріти зиму і не підхопити хворобу. Вони наполягають на щоденному вживанні сезонних овочів, стабілізації рівня цинку і проведення часу на свіжому повітрі.

Фахівці стверджують, що 75% міцного імунітету – це робота кишківника. Саме в його системі формуються антитіла для боротьби з вірусами. Необхідно урізноманітнити харчування всілякими сезонними овочами та фруктами. Особливо корисними будуть різні види капусти (брюссельська, білокачанна, броколі). Також потрібно стежити за показником в організмі цинку. Він не виробляється самостійно, тому варто додати його в свій раціон. Недолік цинку може згубно позначитися не тільки на захисній функції, але і вплинути на стан волосся, шкіри і нігтів.

Експерти наполягають, що у холодну пору року необхідно приділити особливу увагу підтримці водного балансу. Взимку і пізньою осінню повітря дуже сухе, тому вода або несолодкий чай відмінно допоможуть імунітету у боротьбі з патогенами. Потрібно віддавати перевагу чаю з різними травами: кмином, кардамоном або корицею.

Варто звернути увагу на перебування на свіжому повітрі. Вчені вже давно довели, що рух — це життя. Для зміцнення імунітету і серцево-судинної системи необхідно знаходиться на повітрі близько 2 годин щодня. Це відмінний варіант для любителів активного зимового спорту.

Кнопка «Наверх»
Закрыть