Людина

Психолог назвав способи подолання осінньої хандри

Осіння хандра може проявитися навіть у здорових людей, повідомляють психологи. Це є протестом проти загублених літніх можливостей і не пов’язане з нестачею вітамінів або дефіциту сонячного світла. Фахівці назвали способи боротьби з нудьгою.

Психолог назвал способы преодоления осенней хандры

Вчені вказують на сезонні загострення афективних розладів. Відомий клінічний психолог Михайло Хорс розповів в мас-медіа про наближення осінньої хандри. Експерт попередив про можливі депресії у емоційних людей. Зменшення сонця і опале листя створюють пригнічуючий негативний фон. Це провокує певні прояви навіть у психічно здорових людей.

Необхідно знати, що втрати у будь-якій сфері існування є невід’ємною частиною життя людини. Ті, хто занадто серйозно впадають в подібні переживання, належать до «невротичних перфекціоністів». Вони вважають, що не повинні нічого втрачати, включаючи навколишні події або людей. Таким особам необхідно розуміти, що життя не зобов’язане йти так, як вони цього бажають.

Не потрібно переживати з приводу змін в будь-якій сфері життя, включаючи зміни в погоді. Це лише виснажує сили і нервову систему. «Простіше ставитися до втрат, спрощувати, а не ускладнювати», — радить клінічний психолог.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button