Людина

Успішність переговорів залежить від ширини обличчя

Дослідники з Каліфорнійського Університету розповіли, що в чоловіків з широкими обличчями більше шансів провести успішні переговори, ніж в вузколицих. Це характерно тільки для тих випадків, коли вони працюють поодинці, пише Health Day. Коли переговори вимагають співпраці або компромісу, широколиці чоловіки не такі успішні. “Ми ведемо переговори кожен день, навіть не підозрюючи про це. Вони можуть бути пов’язані не тільки з бізнесом. Наприклад, можна вести переговори зі своєю дитиною або чоловіком”, – каже дослідник Майкл Хеселхан.

foto_cikavosti_01.08.2014-011

Вчені провели декілька експериментів. У першому експерименті широколицим чоловікам в процесі переговорів вдалося отримати винагороду на 2200 доларів більше, ніж чоловікам з вузьким обличчям. У другому випадку вони змогли домовитися про більш високу ціну продажу хімічного заводу, і, навпаки, купуючи завод, змогли виторгувати нижчу ціну.

Читайте також: Цікава і місцями несподівана бізнес статистика

У третьому експерименті були сформовані пари широколицих і узколицих чоловіків. Від них було потрібно придумати творче рішення для закриття угоди з нерухомістю. У цьому випадку, широколиці чоловіки виявилися менш успішними. Дослідники провели третій експеримент вдруге, оцінивши привабливість чоловіків в парах. Виявилося, що більш привабливі чоловіки провели успішні операції.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button