Технології

Nissan розробив безпілотник для нанесення розмітки футбольного поля

На фіналі Ліги чемпіонів УЄФА компанія Nissan показала автономного робота, здатного наносити розмітку для футбольних полів.

Технологія ProPILOT, що розробляється Nissan, в цей раз знайшла застосування в невеликому пристрої, призначеному для нанесення розмітки для футбольних полів. Японська компанія представила автономного робота під назвою Pitch-R на фіналі Ліги чемпіонів УЄФА.

Робот, як зазначає портал New Atlas, може створювати розмітку як для невеликих полів, так і для найбільших, призначених для професійних матчів. Пристрій використовує набір з чотирьох камер, GPS і системи уникнення перешкод, скануючи оточення і шукаючи відповідне місце для нанесення розмітки футбольного поля. Потім робот малює необхідні лінії за допомогою білої розчинної фарби, всього на це у нього, як стверджується, йде всього 20 хвилин.

Nissan не вперше використовує технологію ProPILOT для створення незвичайних винаходів. Наприклад, у січні японський автовиробник показав тапочки з системою автоматичного паркування. При цьому компанія використовує технологію і для початкових цілей, впроваджуючи — в якості системи напівавтономного водіння — в деякі свої автомобілі.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments