Головна / Технології / Nissan розробив безпілотник для нанесення розмітки футбольного поля

Nissan розробив безпілотник для нанесення розмітки футбольного поля

На фіналі Ліги чемпіонів УЄФА компанія Nissan показала автономного робота, здатного наносити розмітку для футбольних полів.

Технологія ProPILOT, що розробляється Nissan, в цей раз знайшла застосування в невеликому пристрої, призначеному для нанесення розмітки для футбольних полів. Японська компанія представила автономного робота під назвою Pitch-R на фіналі Ліги чемпіонів УЄФА.

Робот, як зазначає портал New Atlas, може створювати розмітку як для невеликих полів, так і для найбільших, призначених для професійних матчів. Пристрій використовує набір з чотирьох камер, GPS і системи уникнення перешкод, скануючи оточення і шукаючи відповідне місце для нанесення розмітки футбольного поля. Потім робот малює необхідні лінії за допомогою білої розчинної фарби, всього на це у нього, як стверджується, йде всього 20 хвилин.

Nissan не вперше використовує технологію ProPILOT для створення незвичайних винаходів. Наприклад, у січні японський автовиробник показав тапочки з системою автоматичного паркування. При цьому компанія використовує технологію і для початкових цілей, впроваджуючи — в якості системи напівавтономного водіння — в деякі свої автомобілі.

Натхнення: www.popmech.ru

 
comments powered by HyperComments