Авто

Рестайлінговий кросовер JAC S7 отримав спортивний обвіс

На ринку незабаром з’явиться рестайлінгова версія китайського кросовера, JAC S7 2017, який отримав спортивний обвіс. Експерти відзначають більш агресивні риси моделі, що має хромовану решітку радіатора, яка опускається в центральну частину переднього бампера.


В бічні ніші бампера вмонтовані горизонтальні вогні ходового світла, головні фари виконані у світлодіодному рішенні. Особливо відзначені дзеркала заднього виду і дверні ручки, які фарбуються в колір кузова. Під капотом новинки розміщений двигун об’ємом 1,5 л, передбачається і встановлення більш потужного 2,0 — літрового агрегату. Серед стандартних опцій зазначені: шість подушок безпеки, курсова стабілізація, мультимедійний комплекс з великим сенсорним дисплеєм, що підтримує смартфони.

Є круїз-контроль, двохзоновий клімат-контроль, система допомоги водієві при підйомі та спуску, контроль тиску в шинах і утримання смуги руху. В дах рестайлінгового кросовера JAC S7 вмонтований панорамний люк, який має сервопривід. Автомобіль має довжину 4790 мм, ширина — 1900 мм, висоту — 1760 мм при колісній базі 2750 мм Модель передбачається в 5 — і 7-місцевому варіантах.

Кнопка «Наверх»