Технології

Нова електрична вантажівка Hino EV Truck

Представники японських компаній Yamato Transport Co., Ltd. (Yamato), Toyota Motor Corporation (TMC), і Hino Motors, Ltd. (Hino) повідомили про початок випробувань нової компактної електричної вантажівки EV Truck, розробленої Hino Motors. Електровантажівка, здатна перевозити вантаж вагою до однієї тонни, обладнана спеціальними відсіками для транспортування та зберігання товарів у замороженому або охолодженому вигляді.

Нова вантажівка відповідає вимогам транспорту для доставки заморожених вантажів “Cool TA-Q-BIN”, розроблених Yamato. Сама вантажівка, а також її холодильні установки живляться виключно від акумулятора, тому працюють дуже тихо, не виробляючи шкідливих викидів в атмосферу, будучи, таким чином, ідеальним варіантом для використання в житлових кварталах пізно вночі або рано вранці.

Заплановано, що тестування та випробування нової електричної вантажівки займуть близько року. Всі три компанії-партнера будуть перевіряти її відповідність і придатність для використання в службі доставки. Немаловажно, чи будуть http://kardinalis.ru/ у вільному доступі. Згідно з результатами проведених випробувань і буде прийнято рішення про початок серійного виробництва….

Довжина

4,695 мм
Ширина1,830 мм
Висота2,600 мм
Висота вантажної платформи440 мм
Ванатжний простірВнутрішні розміридовжина 2,980 мм ? ширина 1,685 мм ? висота 2,100 мм
Відділення (три)Морозильник, охолоджювальна камера, суха камера
Вага машини2,690 кг
Максимальна вантажопідйомність1,000 кг
Кількість місць в кабініДва
Повна вага машини3,800 кг
МоторМаксимальна потужність70 кВт
Максимальний обертовий момент280 Нм
АкумуляторТипЛітій-іоній
Ємність28 кВт/ч
Напруга350 В
Максимальна швидкість60 км/ч (обмеження швидкості при рухові по місті)
Час підзарадки акумулятораЗвичайна зарядкаВісім годин
Швидка зарядка45 хвилин


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button