Технології

Нова електрична вантажівка Hino EV Truck

Представники японських компаній Yamato Transport Co., Ltd. (Yamato), Toyota Motor Corporation (TMC), і Hino Motors, Ltd. (Hino) повідомили про початок випробувань нової компактної електричної вантажівки EV Truck, розробленої Hino Motors. Електровантажівка, здатна перевозити вантаж вагою до однієї тонни, обладнана спеціальними відсіками для транспортування та зберігання товарів у замороженому або охолодженому вигляді.

Нова вантажівка відповідає вимогам транспорту для доставки заморожених вантажів «Cool TA-Q-BIN», розроблених Yamato. Сама вантажівка, а також її холодильні установки живляться виключно від акумулятора, тому працюють дуже тихо, не виробляючи шкідливих викидів в атмосферу, будучи, таким чином, ідеальним варіантом для використання в житлових кварталах пізно вночі або рано вранці.

Заплановано, що тестування та випробування нової електричної вантажівки займуть близько року. Всі три компанії-партнера будуть перевіряти її відповідність і придатність для використання в службі доставки. Немаловажно, чи будуть http://kardinalis.ru/ у вільному доступі. Згідно з результатами проведених випробувань і буде прийнято рішення про початок серійного виробництва….

Довжина

4,695 мм
Ширина 1,830 мм
Висота 2,600 мм
Висота вантажної платформи 440 мм
Ванатжний простір Внутрішні розміри довжина 2,980 мм ? ширина 1,685 мм ? висота 2,100 мм
Відділення (три) Морозильник, охолоджювальна камера, суха камера
Вага машини 2,690 кг
Максимальна вантажопідйомність 1,000 кг
Кількість місць в кабіні Два
Повна вага машини 3,800 кг
Мотор Максимальна потужність 70 кВт
Максимальний обертовий момент 280 Нм
Акумулятор Тип Літій-іоній
Ємність 28 кВт/ч
Напруга 350 В
Максимальна швидкість 60 км/ч (обмеження швидкості при рухові по місті)
Час підзарадки акумулятора Звичайна зарядка Вісім годин
Швидка зарядка 45 хвилин

Кнопка «Наверх»
Закрыть