Людина

Нові мінуси віддаленої роботи: фріланс може нашкодити вашому здоров’ю

Згідно з недавнім дослідженням, проведеним в Університетському коледжі Лондона, люди, які працюють поза домом, мають більш стабільний моральний і фізичний стан.

Image by Bartek Zakrzewski from Pixabay

Робота з ліжка звучить дуже привабливо, однак, на думку експертів, такий розслаблений спосіб життя може згубно позначитися на загальному стані людини. Дослідники з Університетського коледжу Лондона вивчили дані понад 3 тисяч осіб у віці від 18 до 75 років, серед яких були як фрілансери, так і співробітники офісів. Учасників опитували, як часто вони їздили на роботу, як далеко від дому вони їхали і скільки часу у них займала дорога. Більш того, вчені попросили оцінити їх своє здоров’я від одного до п’яти, де п’ять було дуже добре, а один — дуже погано.

Результати показали, що люди, які рідше виходили з дому, частіше повідомляли про своє здоров’я як про погане або дуже погане.

Вчені відзначили, що люди, які працюють з дому, менше рухаються. Недостатня фізична активність підвищує ризик розвитку таких захворювань, як ожиріння, високий кров’яний тиск і діабет 2 типу. Це ставить людей під загрозу багатьох інших серйозних проблем, включаючи хвороби серця, інсульт та ранню смерть. Ті, хто постійно працює вдома, частіше скаржаться на почуття самотності. У зв’язку з цим і погіршується їх загальний моральний стан.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button