Людина

Учений пропонує включити до шкільної програми вивчення порнографії

Професор, співробітник одного з університетів Данії закликав міністерство освіти країни зробити вивчення порнографії обов’язковим пунктом шкільної програми. На думку дослідника, це допоможе школярам отримати реальне уявлення про секс.

Paar hat Spass im Bett

Крістіан Ґраугард (Christian Graugaard), вчений з університету міста Ольборг (Aalborg University), вважає, що під час знайомства школярів з основами сексології необхідно демонструвати їм порнографічні фільми.

Ґраугард стверджує, що підліткам треба пояснювати різницю між «постановочним» сексом в порнокіно і реальністю.

Читайте також: Секс вранці сприяє кар’єрному росту: результати дослідження

«В даний час в наших школах переважає нудний і механістичний підхід до вивчення сексології. Замість того щоб за допомогою огірка показувати школярам як правильно одягати презерватив, треба щоб у дітей виробилася здатність розуміти різницю між нормальним статевим життям і сексом в порнофільмах, який має мало спільного з сексом в реальному житті », – заявив професор.

Учений посилається на дані опитування, згідно з яким 99% старшокласників датських шкіл і 86% старшокласниць вже дивилися порнофільми.

«Якщо школярі спробують повторити в реальному житті те, що вони бачать в порнофільмах, це принесе їм чимало розчарувань і може навіть призвести до серйозної травми», – застерігає професор-сексолог.

Він також повідомляє, що обговорював ідею включення порнофільмів в курс сексології, що викладається школярам, з учнями однієї зі шкіл його рідного міста Ольборга і переважна більшість учасників дискусії підтримали його.

Читайте також: Кожна шоста жінка готова проміняти секс на шматочок улюбленого торта

Згідно з результатами опитування декількох тисяч дорослих датчан 75% чоловіків цієї країни і третина жінок регулярно дивляться порнофільми.

В кінці 60-х років ХХ століття Данія стала першою країною в світі, в якій була повністю легалізована порнографія.

Натхнення: health-ua.org


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button