Технології

Названі вісім технологій, якими людство опанує до 2100 року

На думку вчених, в наступні 100 років світ кардинально зміниться. Технології, такі як смартфони та інтернет, настільки стрімко розвиваються, що за останні 20 років або близько того вони стали зовсім звичайною справою.

Названі вісім технологій, якими людство опанує до 2100 року

З огляду на такий темп розвитку, що ж станеться в наступні 100 років?

У новій доповіді, співавтором якої є британський дослідник космосу доктор Меггі Адерін-Покок, вчені висунули свої прогнози на майбутнє і розповіли про технології, які можуть виникнути до 2100 року.

Особливу увагу буде приділено проблемі перенаселеності. Будуть побудовані величезні будівлі з безліччю підземних поверхів, а також високотехнологічні підводні міста, зведені всередині гігантських бульбашок, в яких будуть добувати воду, повітря та інші ресурси з самого океану.

Традиційні хмарочоси, побудовані у великих містах, де простір обмежений, і потреба в житлі постійно зростає, стануть ще вищими.

Читайте також: 

Інші технології, передбачені в звіті, включають житло, створене за технологією об’ємного друку, капсули для діагностики здоров’я, які зможуть автоматично визначити причину захворювання, надрукована їжа і навіть монітори, що відчувають настрій, які за вашим бажанням зможуть змінити планування вашого будинку.

Існує ймовірність того, що автомобілі будуть замінені пасажирськими дронамі, які зможуть доставити вас до місця призначення повністю автономно.

«У наступне століття ми будемо спостерігати справді сейсмічні зрушення в житті і взаємодії з нашим середовищем, – сказала доктор Адерін-Покок. – Всього 10 років тому технологія SmartThings для розумного будинку була неможлива, а сьогодні технології допомагають нам контролювати, управляти і забезпечувати наше житло одним дотиком до смартфону ».


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button