Технології

Новий 3D-принтер уміє друкувати рекордно довгі об’єкти

У США представили новий принтер, який уміє друкувати дуже довгі об’єкти. Пристрій може працювати до 200 годин без нагляду людини.

Компанія Creality об’єдналася з дослідницею Наомі Ву для створення принтера 3DPrintMill CR-30. Вони використовують в ньому нагрітий ремінь, а не традиційну вбудовану плиту, тому користувачі теоретично можуть друкувати нескінченно довгі предмети по осі Z. Новий принтер, на створення якого збирають гроші на платформі Kickstarter, може працювати до 200 годин без нагляду людини.

В CR-30 використовується друкуюча головка, нахилена під кутом в 45 градусів, тому при русі нагрітого ременя моделі друкуються спереду і ззаду одночасно. Після закінчення друку вона переміщається вниз по стрічці в зону охолодження перед тим, як вискочити в кінці або переміститися на комплект металевих роликів.

Можливість друку декількох моделей партіями, швидше за все, буде основною функцією цього принтера. Пристрій, розроблений з урахуванням особливостей малогабаритних eBay і Etsy, буде здатний масово друкувати моделі, раніше недоступні для розробників малогабаритних моделей.

Новий принтер розробили спільно з дослідницею Наомі Ву – давнім прихильником систем з відкритим вихідним кодом для виробників. Однак в цьому випадку компанія Creality відмовилася публікувати вихідний код. Виробник лише представив попередній перегляд принтера в відеоролику на YouTube.

Дослідники сподіваються, що вони зможуть перейти до масового виробництва 3D-принтерів до 2021 року. Однак деякі користувачі вказують, що Creality вже є усталеним брендом, який не повинен використовувати краудфандінг для запуску нових продуктів.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button