Наука

Новий японський препарат вбиває грип за 24 години

Японські вчені з «Shionogi» винайшли новий чудодійний препарат, дія якого швидша, ніж інших противірусних ліків. Однієї дози стане цілком достатньо, щоб впоратися з грипом протягом дня.

В лабораторії представники Shionogi & Co провели науковий експеримент. В ньому брали участь три групи хворих, завданням яких було пити різні препарати. Перша група повинна була приймати тільки балоксавир марбоксил, друга – осельтамівір (від фірми «Таміфлю»), третя зовсім пила таблетки плацебо. Результати такі: у першій групі пацієнти вилікувалися за перші 24 години, друга – через 72, а в третім хворим знадобилося більше 4 днів, щоб впоратися з вірусом.

Японська компанія, використовуючи досвід відкриттів в анти-ВІЛ-препаратах, розробляє новий вид ліків для того, щоб створити для клітин «бар’єр» проти вірусної інфекції.

Вчені вже чекають сертифікат Міністерства охорони здоров’я Японії. Це означає, що вже в кінці весни першу партію препарату від грипу можна буде придбати в аптеках країни. Чи з’являться ліки в інших країнах, поки ще невідомо.

Кнопка «Наверх»