Технології

Новий метаматеріал усвідомлює дотик до нього

Дослідників з Пенсільванського університету і ВПС США створили м’який механічний метаматеріал, який усвідомлює, що на нього впливають, а також реагує з допомогою запрограмованих реакцій.

“Ми створили м’який механічний метаматеріал з гнучкими провідними полімерними мережами. У нашій статті ми розповідаємо про те, як можна програмувати матеріали” – Райан Харн, доцент з розвитку кар’єри Джеймса Ф. Уїлла, штат Пенсільванія.

Людські розумові процеси засновані на законах, зазначає Харн, які схожі на булеву логіку з математики. Цей підхід використовує двійкові знаки для обробки інформації.

М’які матеріали, створені автором нової роботи, мислять подібним чином: вони використовують реконфігурацію полімерних мереж. Використовуючи вхідну низьку напругу для матеріалів, автори створили метод реакції на те, що відбувається навколо для метаматеріалу.

Тип логіки, який використовує Харн і його команда, виходить за рамки чисто механічної логіки, де використовують двійкову комбінацію бістабільних перемикачів.

Для того, щоб обробити всі логічні елементи, потрібно поєднати електричну полімерну мережу з м’яким, деформується матеріалом.

Поєднання електричних і механічних сигналів дозволяє матеріалу рухатися в потрібному напрямку.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button