Земля

Новий переклад шумерських текстів відкрив таємницю загибелі Богів Нібіру (відео)

Експерименти з олюдненням приматів призведуть до знищення людей, також як тисячі років тому досліди над людиною перетворили аннунаків в частину історії. Група китайських і американських учених створила генетично модифікованих мавп, запровадивши в їх ДНК ген людини, що відповідає за розвиток мозку. Експеримент можна вважати вдалим – 5 з 15 макак вижили, і їх мозок виявився досконаліше, ніж у родичів. Деякі колеги вчених вважають подібні експерименти неприпустимими.

Створення нових видів – прерогатива природи, а гри в Бога завжди призводять до трагедії. Одним з таких прикладів може бути історія аннунаків, яка завдяки старанням експертів стала надбанням громадськості. Нещодавно група професійних істориків і лінгвістів запропонувала світу новий, відмінний від розшифровок Захарія Сетчина, переклад шумерських текстів. Для розшифровки текстів вони не використовували наявні словники, а спиралися на грецький і семітські мови, і в результаті отримали абсолютно новий переклад, який відкрив таємницю загибелі Богів Нібіру. Розшифровки містять відразу кілька шокуючих відкриттів. Райський сад дійсно існував і знаходився він на території сучасної Туреччини недалеко від місця з назвою Kharsag або, як вважають перекладачі, на горі Карадаг. Сад цей, на відміну від біблійного, мав з раєм мало спільного, скоріше це був табір для утримання людей, яких вивели генні інженери з Нібіру.

Своїх вихованців вони тримали в основному для роботи, хоча деяких намагалися навчати (звідси і з’явився образ змія спокусника, який дав Єві заборонене знання). Згоди між цими Богами не було, як і зараз, між вченими. Одні вважали, що розумних істот треба відпустити на волю, інші бачили в них загрозу свободі порядку. Правими виявилися останні. Отримавши свободу, люди знищили своїх творців і заволоділи їхніми технологіями. Подальшу історію розвитку людини знають всі, а чим вона закінчиться – тільки обрані.

На думку експертів, людей чекає доля їхніх творців. Розумні мутанти-мавпи повстануть проти своїх творців і древній сценарій повториться, з однією відмінністю – людям нікуди втекти з планети мавп, так що людина, імовірно, знову стане рабом або піддослідним екземпляром.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button