Технології

Технологічна любов: віртуальний дотик став реальним (відео)

Нові технології змінюють наше життя на очах – смартфони і планшетні комп’ютери вже вплинули на те, як ми спілкуємося один з одним. Тепер різні девайси вносять свої корективи і в те, як ми підтримуємо стосунки і проявляємо любов – починаючи з приладів, що дозволяють триматися за руки на відстані, і закінчуючи спеціальними годинниками, які відправляють нашим половинкам дані про серцебиття. Любов стає все більш технологічною.

06-01-15-foto-600x338-1

Винахід японської фірми Up Frontier і зовсім дозволить відчути в руках груди подружки. Спеціальна подушка, що нагадує за формою жіночі груди, при використанні разом з іншим девайсом – окулярами віртуальної реальності Oculus Rift – дозволить імітувати спілкування з жінкою і навіть більше.

Також в Японії винайшли спеціальне крісло, яке імітує обійми. Дослідники довели, що під час обіймів організм людини виділяє «наркотик кохання» – окситоцин, який заспокоює нервову систему і викликає позитивні емоції.

[ads2] Тим не менш, вчені не такі оптимістичні в оцінках нових способів спілкування. Дослідники стверджують, що власники девайсів сильно прив’язуються до них і настільки звикають спілкуватися з їх допомогою, що в реальному житті вже не здатні висловлювати свої почуття.

Читайте також: Baby X — віртуальна дитина — відео

Інше дослідження показало, що ми проводимо більше часу зі своїми смартфонами і планшетами, ніж з реальними людьми. У середньому власник девайса витрачає на смартфон приблизно 2:00 (119 хвилин), а на спілкування з реальним партнером – 97 хвилин в день.

http://youtu.be/HT_zuRfUREQ

Натхнення: earth-chronicles.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button