Технології

Новий рейс з Лос-Анджелеса до Токіо за годину (відео)

У США представили новий літак, який літатиме зі швидкістю 11 265 км/год, або 9 Махів. Він долає десятки тисяч кілометрів за кілька годин, але в його салоні поміщаються тільки 12 пасажирів.

Компанія з США представила концепт і візуалізацію гіперзвукового пасажирського літака під назвою Stargazer, який вона побудує для комерційного використання. Літак перевозитиме 12 пасажирів зі швидкістю 11 265 км/год. Наприклад, компанія обіцяє переліт з Лос-Анджелеса в Токіо за 60 хвилин.

Хоча Venus Aerospace описує Stargazer як “космічний літак”, його максимальна висота польоту складе близько 52 км, що набагато нижче лінії Кармана — місця початку космосу.

Поки неясно, коли Venus Aerospace сподівається отримати повномасштабний прототип і коли, на їхню думку, літак може бути готовий до комерційної експлуатації. У компанії відзначили, що також сподіваються створити гіперзвуковий безпілотник, хоча ніяких візуалізацій цього апарату поки не представили.

З моменту заснування в 2020 році Venus Aerospace отримала $32 млн приватного фінансування і ще $1 млн від уряду, щоб допомогти компанії досягти мети — розробити високошвидкісний літак.

Команда Venus Aerospace складається з ветеранів аерокосмічної, військової та науково-дослідної діяльності, які зосереджені на створенні ракетного двигуна нового покоління з нульовим рівнем викидів, інноваційного літака і передової системи охолодження, яка дозволить Stargazer злітати з існуючих космодромів без створення нової інфраструктури.


Компанія заявила, що протягом останнього року вона “швидко нарощувала масштаби”, додавши, що “спроектувала і побудувала демонстраційний двигун, провела ключові експерименти в гіперзвукових аеродинамічних трубах і на випробувальних полігонах по всій території США і почала наземну випробувальну кампанію на космодромі Х’юстон”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button