Різне

Обережно! Солодкі газовані напої

napitki1Вчені стверджують: за ступенем шкоди, завданої організму, вживання солодких газованих напоїв шкодить не менше, аніж  тютюнопаління. На порядок денний виходить гасло: Обережно! Солодкі газовані напої.

До вже наявних «гріхам» солодкої газованої води, таким як збільшення ризиків розвитку таких проблем як цукровий діабет, подагра, захворювання серцево-судинної системи, карієс і ожиріння, додався ще один. Можливо, він стане для багатьох людей, що піклуються про своє здоров’я, найвагомішим аргументом на користь відмови від вживання газованої води.

Справа в тому, що солодкі безалкогольні напої типу коли містять підвищену кількість фосфатів (солей фосфорної кислоти), а їх надлишок в людському організмі запускає процеси його прискореного старіння. Найсуворішими наслідками звички регулярно балувати себе колою і подібними напоями вчені називають хронічні захворювання нирок і відкладення кальцію в кровоносних судинах, що призводить до розвитку атеросклерозу і кардіосклерозу і навіть до інфарктів, а так само до порушень мозкової діяльності через закупорку судин головного мозку.

Чергове викриття газованих напоїв стало практичним висновком з наукової роботи по вивченню впливу надлишку фосфатів в організмі ссавців. Експерименти ставилися на лабораторних мишах. В процесі роботи вчені з’ясували, що «фосфати значно знижують тривалість життя ссавців, до яких відноситься і людина». «Тонізуючі напої типу коли – це, образно кажучи, потяг, який доставляє в наш організм кофеїн для бадьорості. Але в цьому поїзді їдуть і безквиткові пасажири – фосфати », – в черговий раз попереджають про шкоду газування автори наукової роботи.

Натхнення: www.wday.ru

[poll id=”1″]


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button