Різне

Кращі приціли для вашої зброї

dipol-d161-pro-i-pokobektiv804h-ir-laser-240-malm-30Сфера застосування

Прицільне пристосування вперше стало використовуватися кілька століть тому. Це був відкритий механічний приціл для зброї, він актуальний донині, і активно використовується у всіх видах стрілецької зброї. Його називають «мушечним» прицілом. Сучасні моделі втілюють у собі багатовіковий досвід, накопичені знання і світову практику виробництва. Сьогодні вони створюються за новітніми технологіями, впроваджуючи в життя інноваційні розробки. Для виробництва використовуються першокласні матеріали і комплектуючі нового покоління. Основні складові відкритого механічного прицілу цілик і мушка. Цілик розташований в казенній частині стовбура, а мушка розміщена на дульной його частини, через рівень їх горизонтальних зрізів проходить горизонтальна пряма, вона є лінією прицілювання.

Якісні характеристики і функціональні можливості

Такі мають ряд незаперечних переваг:
1. Проста конструкція забезпечує відмінний огляд. Цілик невеликий і він не затуляє простір.
2. Вони надійні, довговічні, легкі у використанні і невибагливі у догляді.

До головних недоліків відкритих механічних прицілів вважають відносно не високу швидкість і точність стрільби. Тому був створений оптичний приціл для зброї. Його конструкція складніша, вона нагадує підзорну трубу, яка допомагає спостерігати за предметами на великій відстані. Такі приціли для зброї складаються з об’єктиву, системи, що повертається і окуляра. Основними характеристиками таких прицілів вважають кратність (змінну або постійну), збільшення, діаметр вхідної і вихідної зіниці, поле зору і винос вихідної зіниці, або як кажуть «видалення». Сучасні оптичні приціли ділять на :

Моделі з постійним збільшенням. Ці приціли для зброї володіють різною кратністю (від 1.5 до 32).
Приціл для зброї, які гарантують велике поле зору. Вони відрізняються невеликою кратністю від 1.5 до 4 . І успішно застосовуються для стрільби по рухомих мішенях на коротких відстанях.
Універсальними прицілами вважаються моделі з кратністю від 6 до 12.
Моделі з кратністю від 16 до 32 мають невеликим полем зору. Прилад успішно використовується для високоточної стрільби на дальні дистанції (600м і більше) по нерухомих цілях.
Панкратичні приціли для зброї володіють змінним збільшенням. У багатьох таких моделей кут прицілювання виставляється автоматично за допомогою ексцентрика. Такий прилад для зброї сам визначає дистанцію до мети.

Перед вибором прицілу треба чітко уявляти ту область завдань, яку він імовірно буде виконувати. Крім того, пріоритетність вибору при покупці повинна поширюватися на моделі авторитетних брендів – виробників. Кратність прицілу впливає на яскравість зображення і на широту поля зору. Чим вище значення кратності, тим нижче значення цих параметрів. Тому при полюванні на дичину, яка знаходиться на великій відстані ефективніше застосовувати приціли для зброї з високою кратністю. Для полювання на ближніх дистанціях доцільність застосовувати приціли для зброї середньої і низької кратності. Панкратичний приціл для зброї використовують у час року на будь-яких тварин, переважно для полювання в умовах змінної освітленості.

Ознаки хорошого прицілу

Якісний товар повинен володіти першокласною оптикою (ультрачисте мінеральне скло з покриттям антивідблиску і пр.), він зобов’язаний бути стійкий до механічних пошкоджень, агресивного впливу навколишнього середовища, витримувати віддачу при стрільбі, бути водо- і пилонепроникним. Важлива характеристика прицілу чітка детальна картинка, якість якої не змінюється під час і після збільшення. Передане зображення повинно бути без перешкод і спотворень. Швидко прицілюватися дозволяють колиматорні приціли. Такий прилад для зброї дозволяє оперативно цілитися в рушійну мішень на далекій відстані. Стрілок може бути впевнений, що завдяки колімації світла, світлова точка показує саме на те місце, в яке потрапить куля.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button