Земля

Оцінені майбутні людські втрати Нью-Йорка від спеки та посухи

Американські кліматологи оцінили число можливих щорічних смертей через глобальне потепління в Нью-Йорку до 2080 року. Присвячене цьому дослідження опубліковано в журналі Environmental Health Perspectives, коротко про нього повідомляє видання Scientific American.

e1abeb25a5a322ae10c6c18361ad9ada

У випадку, якщо така тенденція зміни клімату збережеться до 2080 року, до цього часу щорічно від сильної спеки будуть вмирати 3331 жителя Нью-Йорка. Основною причиною відходу з життя стануть інсульти і серцеві напади, а також проблеми з дихальною системою.

Найбільш вразливими до сильної спеки виявляться літні люди і ті, хто страждає від хронічних захворювань серцево-судинної і дихальної систем. Дослідження вчених включає і розгляд оптимістичного сценарію, коли викиди парникових газів в атмосферу скоротяться. У цьому випадку до 2080-го щорічно від зміни клімату буде гинути 1552 людини. Однак такий сценарій, на думку учених, представляється малоймовірним.

Глобальне потепління, що наступає на Землю, призведе до зростання на найближчі десятиліття на деяких територіях середньорічних літніх температур на кілька градусів. Основною причиною явища називається антропогенний фактор (викиди парникових газів в атмосферу).


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button