Наука

Однокімнатні квартири назвали небезпечними для здоров’я

Як вважають фахівці, проживання в однокімнатних квартирах для сімей та пар є не просто важким, але ще і небезпечним випробуванням. Річ у тім, що в умовах обмеженого простору помітно частіше формуються механізми різних захворювань і нервових розладів, а також підвищується ризик набору зайвої ваги.

Багато людей впевнені, що краще придбати власне житло, нехай і скромне. Проте експерти радять не поспішати з висновками. За їх словами, навіть одній дорослій людині в однокімнатній квартирі мало місця, а для сім’ї подібні умови і зовсім небезпечні. У подібних умовах у багатьох людей, наприклад, виникає відчуття гострого дефіциту особистого простору, разом з розумінням того, що нікуди втекти не можна, це лише посилює негативне сприйняття. Таким чином починають розвиватися апатія, нервозність, депресія і почуття безвихідності.

Особливо така тіснота впливає і на дітей. За словами вчених, якщо дитина росте без особистого простору, вона перестає відчувати себе захищеною, що також позбавляє її спокою. В результаті діти втрачають здатність до концентрації уваги, демонструють погану успішність, не можуть налагодити нормальні відносини з однолітками. Нарешті, в крихітному житлі просто не вистачає на всіх свіжого повітря, а вуглекислий газ, що накопичився негативно позначається на імунітеті.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button