Наука

Стан мікрофлори може вказувати на розвиток раку товстої кишки

Вчені з’ясували, що вказувати на розвиток раку товстої кишки може стан мікрофлори. Вони мають намір розробити аналіз крові, який дозволить запобігати онкологічному захворюванню на ранніх стадіях.

Медики запевняють, що визначити рак в товстій кишці дуже складно. Захворювання не супроводжується гострими больовими відчуттями і видимими симптомами. Навіть причини початку хворобливого процесу складно передбачити. У більшості випадків онкологія виникає через спадковості або ведення поганого способу життя, але на дане захворювання ці фактори не поширюються. Для виявлення раку та діагностування його на ранніх етапах фахівці розробляють аналіз крові, який буде визначати даний вид раку по дисбалансу кишкових мешканців. Наукові дослідження, проведені на гризунах показали, що зміни в кишковому мікробіомі безпосередньо пов’язані з утворенням патології в товстій кишці.

Це відкриття дало поштовх для нових досліджень, в яких візьмуть участь великі за чисельністю групи пацієнтів. У разі успіху аналіз допоможе виявити захворювання на ранніх стадіях і дасть можливість прискорити настання ремісії.

Натхнення: dni24.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button