Головна / Технології / Компанія Tesla Motors приєднується до перегонів по створенню самокерованих автомобілів-роботів

Компанія Tesla Motors приєднується до перегонів по створенню самокерованих автомобілів-роботів

1 Зірка2 Зірки3 Зірки4 Зірки5 Зірок (Оцініть статтю!)
Loading...
 
 

Компанія Tesla Motors, що є одним з відомих виробників автомобілів, приєдналася до перегонів по створенню самокерованих автомобілів-роботів. Цей факт викликає деякий подив, точніше, здивування викликає те, що компанія Tesla вступила в цю гонку так пізно, адже її засновником і керівником є Елон Маск (Elon Musk), людина, що бере активну участь в процесі розвитку сучасних технологій, здатних змінити оточуючий нас світ, що висуває і реалізує безліч інноваційних ідей, від ракети Grasshopper, здатної повертатися до місця старту, до проекту футуристичної транспортної системи Hyperloop.

Згідно із заявою Елона Маска, автомобіль-робот компанії Tesla Motors повинен з’явитися на світі вже через три роки. Цей автомобіль, завдяки використанню всіх самих останніх досягнень науки і техніки буде в змозі забезпечити самостійний рух приблизно на 90 відсотках шляху, віддаючи управління людині на особливо складних ділянках.

«На превеликий жаль на сьогоднішньому рівні технологій практично неможливо реалізувати повністю автономний автомобіль-робот, який буде здатний виконувати рух в автономному режимі на всі 100 відсотків. Зараз цілком можливо отримати 90-відсотковий рівень автоматизації переміщень, а реалізація решти відсотків потягне за собою необгрунтоване ускладнення і подорожчання системи управління автомобілем-роботом «- пояснює Елон Маск, -» Отримання 95-97 процентного рівня автоматизації автомобіля є неймовірно складним завданням, яка по плечах тільки таким гігантам, як компанія Google «. Звісно, така автоматизація не відмінює  від водійських прав, які можна отримати на avtoct.ru, де ви зможете пройти повний курс молодого водія.

Але, при значному ускладненні систем управління автомобілів-роботів виникає маса проблем, пов’язаних з неточностями і помилками роботи системи. «Одна людина, близька до робіт компанії Google зі створення автомобілів-роботів, розповідає, що, незважаючи на зовнішню успішність програми, компанія Google має масу неприємностей, пов’язаних з позовами у справах, в яких розглядаються дорожньо-транспортні пригоди та інші інциденти, в яких брали участь автомобілі-роботи компанії «- пояснює свою точку зору Елон Маск, -» Тому ми не прагнемо осягнути неосяжне, компанія Tesla Motors прагнутиме отримати 90-відсотковий рівень автоматизації автомобіля-робота, а рівень 100 відсотків є лише нашою вкрай далекою метою, до якої, я сподіваюся, ми коли-небудь дійдемо «.

Поки ще невідомо, чи вдасться компанії Tesla Motors добитися і 90-відсоткового рівня автоматизації своїх автомобілів-роботів. Але, для того, щоб про це дізнатися, не доведеться дуже довго чекати, адже Елон Маск обіцяє, що їхній автомобіль-робот буде повністю готовий вийти на дорогу в 2016 році.

Натхнення: www.dailytechinfo.org

 
Loading...
comments powered by HyperComments