Різні цікавинки

Подарунок зі змістом чоловікові

foto_cikavosti_26.06.2014-04Розумні люди вважають за краще отримувати не просто подарунки, а презенти, які щось та значать. Який він, подарунок зі змістом чоловікові? Розглянемо найбільш цікаві варіанти для найрозумніших і чуйних чоловіків. До речі, врахуйте, що сенс повинен неодмінно дійти до адресата, так що не перемудріть!

Нагорода в знак поваги і любові

Якщо ви бажаєте висловити своє щире позитивне ставлення до людини, і при цьому вручити подарунок зі змістом, краще презенту, ніж подарункові нагороди і придумати не можна. На відміну від більшості сувенірної продукції, нагородні моделі, створені у вигляді орденів, медалей і статуеток несуть смислове навантаження. Їх забезпечує унікальна гравірування, що пояснює, за що саме нагороджується та чи інша людина або з яким святом її вітають. Так, своєму коханому можна піднести медаль «У моєму серці ти займаєш 1 місце». Ця нагорода розповість йому про те, як ви любите і цінуєте його, як ним дорожите. Якщо ж необхідно привітати людину, з якою ви разом працюєте, і похвалити її професійні якості, виберіть іншу подарункову нагороду. Нею може бути, наприклад, Орден “Кращому менеджеру всіх часів і народів”. І кожна нагорода – це подарунок зі змістом. Якщо ж у вашого коханого давня мрія відчути себе воякою, а на носі Новий рік, найкращим подарунком для нього буде http://imio.com.ua/ замовити мастер-клас “Снайпер”. Окрім того, ви там зможете знайти безліч новорічних подарунків для близьких людей та друзів.

Прикольні презенти

Подарунок зі змістом може одночасно бути і штучкою з приколом. Так, наприклад, незвичайні Антигодинни «Та яка різниця» допоможуть одержувачу філософськи поглянути на час. Цей годинник оснащений зворотним ходом і не має як такого циферблата, тому його зміст зовсім не в тому, щоб дізнатися котра саме година, все набагато цікавіше. Такий презент можна вручити коханій людині, час з яким летить зі швидкістю світла. Подібний подарунок буде не просто пронизаний особливим змістом, зрозумілим тільки вам, а й символічним, адже всім відомо, що щасливі годин не спостерігають.

Якщо ви шукайте подарунок, який разом з вами працює, тут теж буде з чого вибрати. Так співробітнику, який просто горить на роботі, слід вручити корисний антистрес “Настільна боксерська груша”. Цей презент збереже нервові клітини не тільки самого користувача, але і його найближчого оточення. Ніхто не застрахований від стресу, тому такий функціональний презент буде часто експлуатуватися, причому аксесуар можна встановити як в офісі, так і вдома. Якщо мова йде про колегу, який відноситься до роботи діаметрально протилежно, наприклад, ніяк не навчиться приходити на службу вчасно, найкращим презентом буде прикольний будильник. Так “Бігаючий будильник” нікому не дозволить проспати з тієї простої причини, що його сигнал припиняється лише після того, як користувач, який остаточно прокинувся, зловить стрімко віддаляючийся від нього пристрій.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button