Інтернет

Оксфордський університет склав нову карту світу

Останнім дітищем фахівців з Оксфордського університету стала IT-карта світу.

З 2008 року в Оксфордському університеті велася робота над створенням карти інтернет-світу. Розмір кожної країни визначається на мапі за допомогою кількості користувачів мережі Інтернет. Крім того, враховується інтенсивність, тобто, процентне співвідношення користувачів інтернету до загального числа населення цієї країни, саме за цим параметром визначався колір кожної держави.

Найбільші за реальним територіях країни, це Росія і Канада, скотилися на останні рядки в рейтингу мережевої карти за першим показником. Найбільшою інтернет-державою за обсягом користувачів став Китай. Якщо розглянути процентне співвідношення активних користувачів Інтернету і тих, хто глобальну мережу не визнає, то інтенсивність Китаю оцінюється на 20-40%, в той час як Росія може похвалитися показником 40-60%.

Серед країн, які показали високі показники інтернетизації суспільства, знаходяться Німеччина, Нова Зеландія, Південна Корея, Нідерланди, Великобританія, Ісландія, Катар, Чехія, Данія, Ісландія. У цих державах відзначається високий відсоток населення, що активно використовує Інтернет, показник сягає позначки 80% і вище. Найбільше користувачів Інтернету сконцентровано в країнах Азії – близько 42 % всієї світової інтернет спільноти. Африка на інтернет- мапі світу виглядає маленькою крапкою.

Натхнення: positime.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button