Здоров'я

Вчені опублікували головні секрети молодості і довголіття

Фахівці з Америки провели глобальне дослідження за участю 15 тисяч осіб. Вік обстежуваних склав від 45 до 65 років. Після детального аналізу зібраних даних учені склали список правил, що дозволяють значно збільшити тривалість життя. Список назвали «Правилами молодості і довголіття».

zdorovie_450

Перше, від чого повина відмовитися кожна людина, – це спиртне і тютюнові вироби. Багато в чому саме вони визначають розвиток серйозних хвороб: бронхіту курця і цирозу печінки.

На друге місце вчені поставили правильне харчування. Кожному відомо, що якісна і здорова їжа, багата свіжими овочами, фруктами, рибою і морепродуктами, налагоджує обмін речовин в організмі і нормалізує стан внутрішнього середовища.

Читайте також: Сім золотих правил здорового способу життя

І, нарешті, третій висновок американських фахівців. Вчені впевнені, що систематичні заняття спортом значно оздоровлюють організм людини і збільшують тривалість життя.

Крім цього, самопочуття людини можна поліпшити за допомогою медитації або сексу, а депресій можна уникнути, якщо ставитися до всього що відбувається навколо з позитивним настроєм.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button