Технології

Onewheel — оригінальний гіроскутер з одним колесом (7 фото + відео)

Пристрої на кшталт електросамокатів або гіроскутерів дуже актуальні, коли потрібно швидко дістатися куди-небудь не далеко, а використовувати таксі або власну машину незручно. У Pint придумали ще більш просту штуку — дошку з одним колесом. Щоб вона поїхала, досить встати ногами на обидва її кінці.

Гіроскутери такого роду вже з’являлися на ринку, однак набагато більш важкі і габаритні. Onewheel від Pint – компактна річ у 70 сантиметрів завдовжки. Навичок управління такими гаджетами не потрібно, новинка допоможе користувачеві тримати рівновагу. Щоб прискорюватися і змінювати напрям, досить злегка нахилити дошку в потрібну сторону.

Є один нюанс. Компактність позбавила апарат швидкості і автономності. На одному заряді колесо проїде не більше 12 кілометрів, розвиваючи швидкість в межах 25 кілометрів на годину. Цього повинно бути достатньо для того, щоб дістатися від метро до роботи або від дому до магазину. Переносити новинку можна за допомогою спеціальної ручки. Спереду і ззаду дошки є сигнальні LED-лампочки.

Обійдуться зручність і компактність в $950 або в $1 799 за “прокачану” модель.

Джерело: onewheel.com

Натхнення: 24gadget.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button