Людина

Британські вчені: Зрілість головного мозку наступає в 30 років

У Кембриджському університеті фахівці провели дослідження і з’ясували: повна зрілість головного мозку наступає в 30 років, а не раніше, як заведено вважати. На думку британських вчених, в 18 років в головному органі нервової системи все ще відбуваються різні зміни, пише видання Daily Mail.

Пітер Джонс повідомив під час прес-конференції в Лондоні, що 18-20 років не можна назвати періодом переходу з дитинства у доросле життя. Твердження професора засноване на тому, що мозок має властивість рости і вдосконалюватися до 30-річного віку. Це дозволяє зробити висновок: дорослішання індивіда відбувається після завершення необхідних процесів у мозку.

У деяких людей перехід відбувається швидше у порівнянні з іншими. Експерт вважає, що системам освіти та охорони здоров’я необхідно знати і враховувати це. Освітні установи, як правило, воліють навчати цілі групи людей, а не кожного учня чи студента індивідуально. Системи позбавляють людей дитинства, а потім і дорослого життя.

Нове відкриття дозволило фахівцям з’ясувати і те, що доросла людина з більш зрілим мозком рідше стикається з психічними розладами на відміну від 20-річних індивідів.

Кнопка «Наверх»
Закрыть