Різне

Газ радон – природні ліки і “щеплення” від раку

“Радон необхідний для нормальної життєдіяльності організму,

стимуляції його захисних реакцій, подовжує тривалість життя,

плодючість та стійкість до різних захворювань,

в тому числі й до онкологічних”.

Академік АМН В.М. Боголюбов

Природні фактори лікування використовуються людиною віками, і давно довели свою ефективність, особливо при хронічних захворюваннях. Сонце, повітря, вода – все це діє на організм людини цілюще і м’яко. Хоча є природні засоби, які діють більш потужно. До таких природніх факторів відноситься газ радон.

25-02-15-foto-600x400-1

Радон – це інертний газ, один з найбільш рідкісних хімічних елементів на Землі. Для лікування та оздоровлення у медицині використовується ізотоп радону 222 – радіоактивний газ, розчинений у воді, так звана радонова вода. Слово “радіоактивний” тут не повинно насторожувати, адже природня радіоактивність на противагу від штучної десятки тисяч років супроводжує людину на еволюційному шляху, і є дуже важливим фактором вдосконалення імунітету людини.

Звичайно, як будь-які ліки, радон використовується медициною дозовано, адже надлишок будь-чого шкодить і навіть буває небезпечним, і радон не є виключенням. В малих же дозах, як довели багаторічні дослідження авторитетних вчених, радон посилює імунітет і є свого роду природнім “щепленням” від раку, а ще – широко використовується при захворюваннях опорно-рухового апарату, серця, нервових хвороб, хвороб гормональної системи, сексуальних розладів тощо. Як у будь-який ліків, у лікування радоном є протипоказання, які встановлює лікар.

Лікування радоном – дуже різноманітне. Використовуються радонові ванни,  зрошення, аплікації, пиття радонової води, свічки з радоном, клізми. Ці процедури сприяють знеболенню, розширюють судини, стимулюють імунітет, пригнічують алергію і тому призначаються при багатьох захворюваннях.

Головним бальнеологічним курортом України, що спеціалізується на лікувальному використанні радону, є місто-курорт Хмільник Вінницької області. Тут функціонує багато санаторіїв, серед яких вигідно виділяється перлина курорту – санаторій “Березовий гай”, який розміщено у лісо-парковій зоні, неподалік від мальовничого озера. Тут створено всі умови для лікування та відпочинку.

Для проживання гостей санаторій має кілька комфортних корпусів, об’єднаних у єдиний комплекс, що складається з п’яти одноповерхових та трьох двоповерхових будинків. Санаторій працює цілорічно, має автономну котельню та цілодобове гаряче та холодне водопостачання.

На території розміщено три лікувальних корпуси, столову і адміністративний будинок. Водолікарня знаходиться на відстані 350 метрів від жилих корпусів, що стимулює рухову активність відпочиваючих, які під час прогулянки мають змогу насолоджуватися цілющим лісовим повітрям, спілкуванням та співами птахів. Всі, хто від’їжджає, залишають у серці  найтепліші враження від краси місцевої природи.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments