Різні цікавинки

Органічна косметика

Термін органічний (organic) “органік”, що в перекладі означає “природний, природний” прийшов в косметику з сільського господарства. У 20ті роки XX століття німецький вчений і мислитель Рудольф Штейнер, у відповідь на повсюдне використання хімічних добрив, заснував напрямок органічного землеробства. Зараз сільське-господарство без хімії та біо-модифікацій домінує в Західній Європі і стрімко просувається по всьому світу.

kosmetika_naturalnaya_450

Органічна косметика – це косметика з інгредієнтів вирощених шляхом органічного землеробства або зібраних в дикій природі.

Не плутайте органічну косметику з органічною хімією (хімією сполук вуглецю), більшість органічних хімічних речовин смертельно отруйні для людини!

Крім використовуваних компонентів органічного вирощування, передбачається також що косметика не містить шкідливих хімічних інгредієнтів таких наприклад як парабени і сульфати. Щоб довести покупцеві правдивість своїх заяв, а також продемонструвати вірність екологічним та етичним принципам, бренди сертифікують свої продукти в спеціальних організаціях. Тому коли ви завітали в http://www.bionicamarket.ru/, вимагайте від працівників відповідні сертифікати.

Сертифікована органічна косметика повинна містити не менше 95% натуральних інгредієнтів. Решта 5% складу можуть бути синтетичними, але тільки за умови, що вони не входять до списку заборонених до використання компонентів. Цей список у кожної сертифікуючої організації свій. Але спільним є те, що без даних синтетичних компонентів наша косметика буде мати термін придатності не більше тижня. Саме тому офіційно дозволені такі натуральні консерванти, як вітамін Е або ефірні масла.

Всі рослинні інгредієнти повинні бути вирощені тільки на екологічно чистих ґрунтах без використання будь-яких добрив і пестицидів. Для більш чіткого розуміння цього стандарту можна навести простий приклад: порівняйте цілющі властивості ромашки, зірваної в дикому лісі, і ромашки, яка росла на околиці жвавої магістралі. Косметика з використанням придорожньої квітки, безумовно, буде натуральною, але от чи буде вона органічною? Звичайно ж, ні.

Усі виробничі процеси повинні бути натуральними. Наприклад, у виробничому процесі заборонені стерилізація органічної сировини чи кінцевого продукту радіоактивним опроміненням. Процес виробництва повинен бути прозорим і поетапно контрольованим. Упаковка косметики не повинна завдавати шкоди навколишньому середовищу. Бажано, щоб баночки для натуральної косметики, також були з натуральним матеріалів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button