Різне

Як вибрати діловий портфель

Як вибрати діловий портфельДуже часто ділові люди визначають статус співрозмовника і партнера по його взутті і портфелю. І якщо імідж – це частина Вашої професії, то економити тут не можна ні на одній деталі гардеробу. Особливо на діловому портфелі. Адже за ціною і якістю цього аксесуара можна легко визначити статус і рівень доходу людини. Але як вибрати діловий портфель, щоб він свідчив про те, що Ви надійний і перспективний партнер?

Матеріал портфеля

Портфелі можуть бути з синтетичних матеріалів, замінника шкіри, ну і звичайно ж, самої шкіри. Так от. Для http://neri-karra.net/ підходить тільки один матеріал – це шкіра. Найчастіше у виготовленні портфелів застосовується теляча шкіра. Але якою б вона не була, шкіра повинна бути добре вироблена і міцна. Стійкість до зношення шкіри залежить цілком тільки від її обробки. А для того, щоб виріб не промокав, роблять ламінацію шкіри.

Який повинен бути портфель для ділової людини?

Ми вже визначилися, що для ділової людини купувати дешевий портфель неприпустимо. Тому, слід враховувати деякі характеристики при виборі портфеля, щоб не шкодувати про недешеву купівлю.

  • Портфель повинен бути функціональним і містким. При цьому він не повинен змагатися за місткістю з валізою. Чоловічі портфелі повинні вміщати в себе папір формату А4 і деякі корисні дрібниці. Якщо ж Ви часто подорожуєте, існують моделі, придумані саме для таких людей. Існують навіть моделі портфелів на коліщатках і з висувною ручкою.
  • Ручка портфеля повинна бути виключно шкіряною і бути міцно закріпленою.
  • Колір виробу повинен бути чорний – це класика. Хоча портфель може бути і коричневий і темно-бордовий. Але запам’ятайте, колір портфеля і туфлів повинен бути однаковим.
  • Стрічка на портфелі повинна бути рівною і акуратною. Особливо це стосується внутрішньої сторони, так як саме це говорить про якість виробу.
  • Фурнітура портфеля повинна бути в першу чергу міцна. Іноді виробники встановлюють замки, які закриваються на ключ.

Який би Ви діловий портфель не вибрали, слід пам’ятати одне: «зустрічають по одягу». Але й не варто зациклюватися на одному портфелі – головне створити цілісний образ ділового та надійного партнера….


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button