Різне

Основні переваги самоскидів FAW

FAW J5P – серія важких професійних вантажівок для роботи на будівельних майданчиках і на вулицях міста. Легендарні підвіски FAW побудовані з запасом, достатнім для прийняття вантажу будь-якої тяжкості і будь-яких дорожніх умов, забезпечуючи надійність, простоту обслуговування і довгий життєвий цикл.

06-02-15-foto-600x348-1

Оптимізована трансмісія J5P дає максимальну ефективність, необхідну для важких вантажівок, забезпечуючи довгострокове задоволення клієнтів. За рахунок сучасних технологій, застосованих при розробці двигуна, трансмісії, осей і підвісок, в самоскидах J5P досягнута оптимальна продуктивність, можлива тільки при ідеально поєднюючих компонентах.

Самоскиди поставляються в конфігурації 6×4, успішно використовуються як високоефективні і економічні машини для будівельних та інших професійних сфер. Тим паче, тепер доступні запчастини на http://kfk.net.ua/faw, де пердставлений широкий спектр автозапчастин для китайських авто.

Розробка конструкції гами двигунів FAW була виконана із застосуванням новітніх комп’ютерних технологій одним з лідерів у сфері розробки та випробування силових агрегатів – інжиніринговою фірмою AVL LIST GMBH (м Грац, Австрія). Ця ж компанія здійснювала проектування виробництва на заводі в Китаї. Якість продукції досягається завдяки наявності системи управління технологічним обладнанням CNC, гнучкою виробничої системи (FMS), новітнього обладнання з США, Японії, Німеччини.

Фірма AVL має унікальну експериментальну базу, що дозволяє проводити дослідження за окремими параметрами роботи двигуна і оптимізувати його робочі процеси на стадії розробки. Її послугами в області доробки (тюнінгу) двигунів користуються такі відомі фірми, як Volkswagen і Daimler Chrysler.

На самоскидах FAW встановлено 6-циліндровий, рядний дизельний двигун серії CA6DL2 з системою впорскування палива Common Rail фірми Bosch, потужністю 350 к.с., які знімаються з робочого об’єму 8,6 л, і обертовим моментом 1500 Н / м в досить широкому діапазоні 1200-1650 оборотів з турбонадувом і проміжним охолодженням. Встановлений на чотиривісні самоскиди, цей двигун прекрасно справляється з величезними навантаженнями, які виникають при повному завантаженні 23 кубового самосвального кузова, оснащений гірським гальмом, яке забезпечує безпечне управління самоскидом під час руху по гірській місцевості, на довгих спусках, а так само зменшує знос гальмівної системи .

Двигун оптимально поєднує в собі надійність, потужність і економічність (заявлений ресурс – до 800 тис. пробігу).

Плаваюча кабіна J5P надає відмінний огляд і комфортні умови роботи для водія, що дозволяє точно керувати самоскидом FAW як на будівельних майданчиках, так і на вулицях міста. Планування приладів (приладова панель максимально скорочує відблиски), автоматичний клімат-контроль (плавно регулює температуру повітря у кабіні), механічна підвіска водійського сидіння і освітлення продумані так, що б отримати максимальну інформативність і усунути мертві зони при огляді.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button