Різне

Відкритий бюстгальтер: спокушаючий ефект

Головне з призначень бюстгальтера – подавати груди красиво і спокусливо. Якщо це єдина мета, яку Ви переслідуєте, то фасон відкритого бюстгальтера підійде Вам якнайкраще. Звичайно, така модель не підходить для повсякденного носіння, він значно поступається в комфорті і зручності іншим фасонам. Але для урочистого або особливого вечора – незамінний варіант.

Відкриті бюстгальтери бувають декількох форм:

• Форма бюстгальтера «Корбей». У перекладі з французької означає «вигнутий». Фасон такого бюстгальтера шиється за лекалом, в якому майже відсутня верхня половина чашки. Верхній край робиться з вигином, роблячи бюст більш відкритим, практично до соска. Груди в цьому випадку тримають форму за рахунок каркасних металевих кісточок, вставлених в нижню частину. Такий тип ідеально підходить до нарядів з легких літніх тканин з дуже відкритою лінією декольте. «Корбей» обирають жінки з пишними формами бюста, так як цей фасон не дозволить великим грудям «випасти» в не самий відповідний момент, на відміну від інших відкритих моделей.

• Форма бюстгальтера «Анжеліка». Свою назву отримав, завдяки відомій всім однойменній кіноновелі з Мішель Мерсьє в головній ролі. Бюстгальтер такого типу створює відчуття, що він занадто крихітного розміру, а груди ось-ось вискочать з чашечки. Така форма ідеальна для середньої величини бюста тому, що великі груди ризикують таки вислизнути, а невеликі стануть виглядати ще меншими. Бретельки такої форми бюстгальтера дуже широко розташовані і досить часто їх роблять таими, щоби відстібалися, тому найкраще «Анжеліка» підійде до відкритих декольтованих суконь або топу. Форма розроблена таким чином, що бюст максимально піднімається знизу за рахунок каркаса і щільної нижньої частини чашки. Деякі фасони до того ж оснащені бічними каркасами, що дозволяє придавити бюсту збоку і надати додатковий об’єм. Іноді такий тип бюстгальтера пошитий з декількох шарів тканини, щоб максимально ущільнити чашку.

Відкритий бюстгальтер: спокушаючий ефект

• Форма бюстгальтера «Брасьєре». У лекала такого типу бюстгальтера повністю відсутня верхня частина, та й нижня настільки незначна, що соски жінки залишаються абсолютно відкритими. Цей незамінний аксесуар оцінить партнер під час любовних еротичних ігор, при повному доступі до жаданої інтимної зони бюст залишається красиво припіднятої форми. Білизна такого типу під одягом створює ефект повної його відсутності. Для тих, хто не готовий хвалитися своїми принадами, існують спеціальні накладки, що імітують великий пружний сосок.

• Силіконовий бюстгальтер «Невидимка». Найбільш інноваційна модель бюстгальтерів. Абсолютно невидима під одягом. Буває з лямками і без них. Груди тримають форму за рахунок особливих властивостей силікону, що створює «ефект другої шкіри». Мінуси виробу в тому, що синтетичний силікон не дає шкірі дихати, через це бюстгальтер такої форми не можна носити на тілі більше чотирьох годин. Ще один мінус стосується щасливих володарок пишного бюста: бюстгальтер з силікону не зможе утримати об’ємну груди. Але зневірятися не варто, є альтернатива і цьому варіанту: бюстгальтер із застібками на лямках. У нього перетинка на спині відсутня зовсім, а груди тримають форму за рахунок бретелей.

2194-3_resized

Інтерпретації всіх перерахованих вище моделей, а також безліч інших Ви зможете знайти на сайті www.intimo.com.ua. Якою б не була обрана Вами модель, на ній не варто економити. Жінка, що перетворила покупку нижньої білизни в урочистий культ, завжди буде оточена ореолом чоловічої уваги.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments