Різні цікавинки

Як дешево купити квартиру?

На думку фахівців з нерухомості, це цілком реально, особливо якщо придбати квартиру на нульовому етапі будівництва житлового будинку. Це допоможе істотно заощадити – в деяких випадках ціна такої нерухомості може бути на 40% нижче, ніж вартість квартири у вже побудованому будинку.

06-02-15-foto-600x450-1

1. Комплексний підхід

  • Ріелтори відзначають, що найбільш низькі ціни на житло забудовники оголошують на самому початку будівництва – адже їм потрібно залучити фінанси для зведення будинку. Тому, якщо ви хочете придбати дешеве житло, наприклад http://www.prisly.ru/, потрібно активно шукати пропозиції від забудовників.
  • Найнижча ціна – в споруджуваних мікрорайонах. Має сенс шукати такі проекти, де забудовник не дуже відомий. Прагнучи заробити собі ім’я і репутацію, будівельна компанія часто встановлює дуже низькі ціни на квартири. При цьому потрібно пам’ятати, що чим ближче закінчення будівництва, тим вищою буде ціна на квадратні метри.

2. Поверхове зростання

  • Візьмемо один приклад. На початок будівництва житлового будинку квартира в ньому коштувала на 17% менше, ніж в той час, коли зведення будинку добігало кінця. Експерти кажуть, що вартість квадратного метра зростає з кожним побудованим поверхом.
  • Зростання цін продовжується і після того, як будинок вже побудований. Якщо будинок зданий і пройшов держкомісію – це додає до ціни квартири ще як мінімум 10 відсотків. Тобто, різниця в ціні однієї і тієї ж квартири на різних етапах зведення будівлі може досягати 30-40%. Так що тим, хто шукає відповідь на питання, як дешево купити квартиру, можна порадити купувати житло в будинку на стадії котловану.

3. Ремонт не потрібний!

  • У багатьох будинках, особливо в будинках економ-класу, забудовник робить стандартний ремонт. Тобто, в таку квартиру можна вселятися відразу ж після її придбання. Однак далеко не завжди такий ремонт буде якісним, між тим, він серйозно впливає на вартість квадратних метрів.
  • Іноді абсолютно невибагливий ремонт додає до ціни нерухомості 15% її вартості, що абсолютно не підходить тим, хто шукає, як дешево купити квартиру. Тому, щоб не переплачувати, краще купити квартиру без оздоблення. Експерти відзначають, що більшість нових власників квартир після покупки все одно починають в них капітальний або косметичний ремонт.

4. Торг доречний

  • Багато хто вважає, що ціна, яку встановлює забудовник, є остаточною. Це абсолютно не так! Дуже часто будівельні компанії, прагнучи активізувати зростання продажів, оголошують різні акції. В результаті можна придбати житлову нерухомість трохи дешевше.
  • Пропозиції про 5% знижку на нерухомість в споруджуваному будинку – не така вже рідкість і нерозумно було б упускати такий шанс заощадити. Тому завжди має сенс поторгуватися – як знати, може забудовник, який в даний конкретний момент гостро потребує грошей, зробить для вас персональну знижку.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button