Різне

Особливості каплеструйних принтерів

foto_cikavosti_10.10.2014-014_resizedКаплеструйних друк використовується для нанесення безконтактним способом на різні об’єкти графічних або символьних зображень. При цьому застосовується особливе устаткування, як правило, воно встановлюється на лініях виробництва, і маркування проводиться в момент, коли об’єкт проходить повз друкуючу головку. Сучасний промисловий принтер – це автоматизований прилад, який здійснює високоточний друк. При цьому він може охоплювати до чотирьох рядків одночасно.

В даний час ринок пропонує величезний вибір устаткування, завдяки чому промисловий принтер може бути оптимально підібраний під форму і текстуру об’єкта, на який буде наноситися маркування виробів, під розміри і особливості самого зображення, під швидкість руху потокових ліній та інших умов роботи. Для свого підприємства ви можете купити каплеструйний принтер в Києві в спеціалізованому магазині http://sistema.kiev.ua/ від фірми Система Лтд.

Маркування зараз використовується повсюдно, воно затребувано практично у всіх галузях. Але найбільш широке застосування воно знайшла в сферах виробництва харчової, хімічної, фармакологічної, косметичної, лікеро-горілчаної продукції.

Каплеструйний друк володіє багатьма перевагами, які і визначили настільки високий інтерес до цього методу і його поширеність.

Сучасні промислові принтери відрізняються високою швидкістю друку, що дозволяє використовувати їх навіть на виробництві з великими швидкостями потокових ліній. Багато їх них дозволяють змінювати код досить швидко, щоб не зупиняти при цьому процес виробництва. Крім того, творці наділяють їх додатковими опціями. Так, наявність у них вбудованих годин і календаря дозволяє наносити значення поточного часу і дати виготовлення продукції автоматично. Також в якості доповнення принтери постачають системами захисту, які додають їм надійності і дають можливість їм працювати навіть у важких промислових умовах.

Для каплеструйних принтерів використовують різні чорнило – на водній, спиртовій, металетилкетоновій основі. При цьому при інтеграції маркувальника в цикл виробництва, швидкість роботи принтера дозволяє не сповільнювати навіть найшвидші конвеєрні потоки.

Принтери досить легко вписуються в будь-які виробничі процеси. За допомогою кріпильного устаткування маркувальники встановлюють в належне місце, закріплюючи друкувальну головку над конвеєром. Дане обладнання використовується навіть у важких умовах, зокрема, при високій вологості або там, де постійно відбувається вібрація.

Каплеструйний друк використовується для нанесення найрізноманітнішої інформації: часу і дати виготовлення товару, логотипу та марки компанії, штрих-коду. Завдяки тому, що вона не вимагає контакту з поверхнею об’єкта, що маркується, її застосовують навіть для тендітних поверхонь.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button