Різні цікавинки

Цікаві факти про Париж

Подорожуючі завжди думають, що Париж є таким відомим тільки завдяки Ейфелевій вежі, Єлисейським полям, Лувру і Нотр -Дам де Парі. Перерахуємо список фактів про Париж, які є дійсно цікавими.

Факти про Париж

Париж отримав різні прізвиська, але найвідоміше з них є «Місто вогнів», французькою мовою: La Ville – Lumiere. Це популярне прізвисько було дано місту не тільки тому, що Париж завжди був центром освіти і творчих ідей, але й тому, що Париж був одним з перших міст світу, який отримав вуличне освітлення.

Париж було засновано понад 2000 років тому. За один рік понад 25 мільйонів людей відвідують Париж. Особливо високим туристичним місцем Париж стає в липні і серпні.

Як столиця Франції, Париж бере свій початок з 508 року. Відома історична ікона Парижа, Ейфелева вежа була побудована в період 1887 і 1889 років. Вона тримала пальму першості по висоті до 1930 року.

Іншим всесвітнє відомим скарбом Парижа є Собор Паризької Богоматері, який був побудований між 1160 і 1345 роками. Найбільш відвідуваним музеєм світу є Лувр, який був створений в 1793 році. Його відвідують 5 мільйонів осіб на рік.

Більшість магазинів у Парижі відкриваються з 9 ранку і до 7 вечора, і закриті по неділях. Більше 20 % французів живуть у паризькому регіоні. У Парижі знаходиться більше 70 музеїв, пам’ятників і культурних центрів. В будь-якому місті Франції, а також в Парижі, знаходиться вулиця імені Віктора Гюго.

Ще один цікавий факт про Париж – Ейфелева вежа фарбується кожні сім років. При будівництві Ейфелевої вежі померла тільки одна людина. Найстарішим мостом у Парижі є Pont Neuf, що означає Новий міст. Також недалеко від Парижа є єдиний в Європі Діснейленд.

Не дивуйтеся, якщо ви запитаєте щось англійською мовою і жителі Парижа вам дадуть відповідь рідно французькою. Французи дуже ревниві в тому, що пов’язано з їх мовою, і вони дійсно не люблять англійської, так що будьте терплячими.

Французи люблять багато собак, і іноді люди говорять, що в Парижі більше собак, ніж дітей. Насправді, у багатьох ресторанах, в тому числі і в go?ter sp?cialit?s russes, а також громадських місцях Парижа можна побачити, що француз або француженка дозволяють собі увійти з собакою.

У багатьох європейських містах дуже погана система водопостачання і ви б не змогли пити воду звідусіль. У Парижі у вас же є можливість пити воду прямо з крана.

Перший стриптиз відбувся в Парижі в 1894 році.

Найвища температура в Парижі була в 1948 році , 28 червня, коли температура досягла рекордних 40,4 ° C.

Велика частина найпопулярніших ресторанів світу знаходиться в Парижі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button